Obrábané výrobky

Obežné ložiskové krúžkové ložiskové krúžky

Špecializujeme sa na výrobu ložísk s krúžkovými ložiskami s rozmermi od 50 mm do 5000 mm. Krúžkové krúžky sú vyrábané v rôznych tvaroch a konštrukciách, tj jedno-, dvoj- alebo trojradových valčekových a guľkových ložiskách. Na želanie zákazníka, môžeme tiež vyrábať otočné krúžky s ...

Špecializujeme sa na výrobu ložísk s krúžkovými ložiskami s rozmermi od 50 mm do 5000 mm. Krúžkové krúžky sú vyrábané v rôznych tvaroch a konštrukciách, tj jedno-, dvoj- alebo trojradových valčekových a guľkových ložiskách.

Na želanie zákazníka môžeme vyrobiť aj krúžky s vnútorným alebo vonkajším ozubením. Sú vhodné na inštaláciu v rôznych stavebných a ťažobných strojoch, zdvíhadlách, žeriavoch, rýpadlách, lodných žeriavoch, prívesoch, kĺbových autobusoch, veterných turbínach a mnohých ďalších konštrukciách.

Otočné krúžky sú vyrobené výhradne z vysoko kvalitnej ocele a otočné krúžky sú dodávané renomovanými výrobcami. Výroba sa vykonáva na vysokokvalitných CNC strojoch. Všetky otočné krúžky sú vyrábané podľa základného štandardu a kvality.


Chystáte sa na veľkoobchodné prispôsobené otočné krúžkové ložiskové krúžkové ložiská od jedného z popredných výrobcov a dodávateľov obrábaných výrobkov? Potom môžete okamžite kontaktovať našu továreň.

Hot Tags: Guľatý krúžok ložiská krúžok ložiská dodávatelia, výrobcovia, továreň, veľkoobchod, na mieru
Súvisiace produkty

Jingjiang Jinlun stroj Manufacturing Co, Ltd